HAVE reality Rudná - prodej a pronájem nemovitostí

Dobrý den, 

v květnu toho roku jsme s manželem zakupovali nemovitost přes Vaší společnost.

Rádi bychom poděkovali paní Šlapánkové za profesionální přístup s vyřízením hypotéky a maximální spokojeností s koupí a s administrativou s tím spojenou.Veškeré informace nám byli řečeny a hlavně vysvětleny. Mohu jen doporučit dalším zájemcům o koupi nemovitosti.

Vám paní Šlapánková děkujeme, že jste se nám věnovala od první prohlídky bytu až po uzavření smluv. Přejeme Vám mnoho úspěchu jak v  pracovním, tak i v soukromém životě.

S pozdravem 

Dratvovi

 

Chtěli bychom především poděkovat paní Štěpánce Šlapánkové za výborné zprostředkování prodeje našeho bytu a za veškeré související služby spojené právě s tímto prodejem. Vše proběhlo dle našich představ od samého počátku až po samotný závěr a to úspěšný prodej, tudíž můžeme paní Štěpánku Šlapánkovou jistě doporučit.

Děkujeme.

Lucie a Michal
 
 
Bylo pro nás radostí s paní Šlapánkovou spolupracovat. Rychlé jednání a vstřícný profesionální přístup. A co je nejdůležitější, podařilo se nemovitost prodat ke spokojenosti všech stran. Paní Šlapánkovou velice doporučujeme.
Tomáš a Tereza
 
 
Paní Šlapánkovou jsem kontaktoval jako druhou a nebo třetí makléřku na prodej mého pozemku. Zkrátím to. Ostatní odpadli. Bylo to složité, přiznávám, ale o to víc si cením "zarputilosti" v tom dobrém slova smylu paní makléřky. Mohu tedy paní Šlapánkovou jen a jen DOPORUČIT VŠEM.
Jan Vymětal
 
"Do spolupráce s realitkou jsem šel s jistou nedůvěrou. Čekal jsem neustálý nátlak ze strany makléře ohledně snižování ceny a vnucování každého individua, které se o mojí nemovitost bude ucházet. Jen ať už má svoji provizi v kapse... Spolupráce s paní Šlapánkovou můj pohled změnilo. Setkal jsem se s milým, přátelským a férovým přístupem. Přišlo mi, že tomuto člověku můžu opravdu věřit, což se v dnešním světě cení dvojnásob.
V. Marcín
 
 
 
  "Služeb této RK, zastoupené paní Šlapánkovou, jsem využil na jaře roku 2011, kdy jsem ji pověřil prodejem 
   našeho rodinného domu ve Zdicích.
   Celá transakce proběhla v naprostém pořádku a bez zbytečného prodlení. Musím vyzdvihnou vstřícný přístup RK, zvláště paní Šlapánkové,
která ochotně a s profesionální jistotou řešila naše požadavky."
Kučera L.
 
 Se službami paní Šlapánkové jsem byl moc spokojen. Asistence při prohlídkách, příprava smluv, ošetření úschovy peněz.
Její služby mohu vřele doporučit.

Martin Marták
 
Na pani Slapankovou jsem se obratil po neprijemne zkusenosti  s jinym realitnim makléřem. O to vic jsem byl mile prekvapen jeji ochotou, profesionalitou a hlavne rychlosti vyrizeni me zakazky. Byl jsem rad, ze jsem nasel poradce, kteremu muzu verit, ktery se neboji otevrene rict svuj nazor, poradit a ktery me usetril hodne casu a starosti.
 
Štaif Pavel
 

Při koupi bytu jsem narazila na nabídku bytu realitní kanceláře HAVE, konkrétně realitní makléřky paní Šlapánkové. Celá transakce proběhla bezproblémově, velice profesionálně a ke spokojenosti obou stran. Navíc milé, slušné jednání a vstřícný přístup. Služby makléřky paní Šlapánkové mohu jen doporučit.

H.Jeroušková

Dobrý den,

děkujeme realitní kanceláři HAVE reality s.r.o. (speciálně realitní makléřce Štěpánce Šlapánkové),  za velice seriózní jednání, profesionální přístup a rychlé zprostředkování prodeje našeho bytu v Hostivici.

S pozdravem

Iveta a Petr Sadlonovi

 

S paní Šlapánkovou spolupracuji v oblasti realitní činnosti již více než dva roky. Paní Šlapánková je spolehlivá a sama vyvíjí aktivitu v oblasti vyhledávání potenciálních zájemců. Při jednání s klienty je vždy klidná, příjemná, vstřícná, trpělivá a snaží se oběma stranám maximálně vyhovět. Musím ještě vyzdvihnout její dochvilnost, což je vlastnost, které já osobně si nesmírně vážím a oceňuji.
Myslím, že je to člověk na svém místě a touto cestou bych jí ráda poděkovala za dlouhodobou kvalitní spolupráci.
Mgr. Alena Škopová

 

Paní Šlapánkovou vždy velmi ráda doporučuji pro vstřícné,komunikativní a rychlé jednání.Mám důvěru v její schopnosti a velmi korektní přístup.

Milena Ilavská

 

S pomocí paní Šlapánkové z realitní společnosti HAVE reality jsem prodal rodinný dům. Paní Šlapánková pracovala velmi rychle. Oceňuji nejen spolehlivé služby co se týká formalit prodeje (příprava smlouvy apod.), ale také to, že dokázala pomoci s řešením specifických problémů obou stran. Prodejem domu a vyplacením provize obchodní vztah neskončil, paní makléřka vyřešila i následné záležitosti co se týká daní atd. Svému známému bych tuto realitku v klidu doporučil.

Jan Salva

 

TOPlist

aktualizováno: 10.08.2017 15:14:52