HAVE reality Rudná - prodej a pronájem nemovitostí

Pokud jste dospěli k rozhodnutí prodat svůj dům, či byt, měli by jste vědět, že většina kupujících dá na první dojem. Důkladná příprava na prodej se vám  jistě vyplatí. Nemovitost by vždy měla působit čistě a v rámci možností upraveně. Kupující rádi zaplatí za dům, který je v bezvadném stavu, připraven k nastěhování.

Nejprve si musíte ujasnit, co je třeba v domě či bytě udělat. Důkladná prohlídka by vám měla odhalit problémové oblasti. Bezvadný stav nemovitosti pomůže snížit ostražitost kupujících.

Nejlepší a nejlevnější způsob jak zlepšit dojem z vašeho bytu, je nechat co nejvíce volného místa. Otvřený prostor vyvolává v kupujících pozitivní pocity. Pokoje přecpané harampádím se zdají menší než ve skutečnosti jsou. Odstraňte nábytek který blokuje průchody a brání v cestě.

Doporučuje se čistě vymalovat, nejlépe neutrální bílou barvou, místnosti tak působí čistě.

Zkontrolujte zda nemáte skvrny na stropě, pokud ano, najděte průsak a opravte jej. Nic nerozezlí kupujícího více, než skvrny na zdi.

Ze sklepů, půdy, garáže a dalších úložných prostor odstraňte nepořádek.

První dojem získá kupující už z auta. Přejdětě tedy ulici a podívejte se na váš dům z venku. Pokud vám připadá zašlý a unavený zvažte, zda by nebylo na místě natřít jej fasádní barvou.

 

TOPlist

aktualizováno: 10.08.2017 15:14:52